Jsem Andrea
Jsem fotografka
Fotím lifestyle
Fotím v Brně
​​​​​​​Fotografie tvořím již od nepaměti. Obrazové fotky mě vždy fascinovaly a já jsem byla vždy ta s foťákem, která ráda dokumentovala daný okamžik.  Narozeniny, akce, cestování - tam všude byl fotoaparát mým parťákem. A od té doby, co se narodila má první dcera, jsem foťák již nepustila z ruky! S druhým a třetím dítětem se moje fotografická četnost stupňovala. Jak by ne? Tolik lásky a focení se stalo mým dennodenním potěšením.  A jak už to bývá, nastal okamžik, kdy jsem se s hobby fotografa stala profesionálním fotografem. Focení mých dětí mi nestačilo a potřebovala jsem svou radost, tvořivost a umění sdílet s ostatními. Nezbývalo mi než říci ostatním, jsem tady a jsem tady pro V Á S!  Mou obrovskou radostí vnímat svět kolem sebe, tak jak je ve skutečnosti, miluji ostré fotky plné přirozenosti a autenticity! Tu ostatně u mých fotek stoprocentně najdete.
Mým úkolem je sdílet radost ze života také s vámi, tím pádem se tento pocit odrazí ve výsledku vašich fotografií. Celým focením vás neustále vedu a pomáhám vás naladit tak, abyste se cítili příjemně a bez obav. Fotím přirozeně, s minimem rekvizit, focení je skvělým odlehčujícím zážitkem a zábavou! Vznikají krásné fotky, které mají nevyčíslitelnou hodnotu a spolu s léty rostou na významu. K fotkám, které mají v sobě duši a jsou spojeny s určitým milníkem ve vašem životě, se rádi často vracíte!
Foťte se kdekoli, kdykoli, čímkoli.  Jakýkoli snímek je pro vás velkým bohatstvím! Fotografie má v životě rodiny obrovský význam!
Pokud se obáváte, že výsledek nebude perfektní, není to důvod se nefotit! Neztrácejte naději a svěřte se do rukou mého fotoaparátu Sony A7 III a mých nápadů, jak využít každé minuty Vašeho času se mnou! Bude to skvělý zážitek a vzpomínka na celý život!
Děkuji, že se můžu stát vašim průvodcem a zaznamenat pro vás ty nejkrásnější momenty...
REFERENCE
„Paní Andrea mi fotila firemní fotografie na webové stránky mé ordinace. Musím říci, že komunikace, organizace i výsledná práce byla na vysoké úrovni. Překvapila mě rychlost , s jakou byly fotky hotové a odeslány k okamžitému použití. Můžu jedině doporučit!“
Marek Fojtách, fyzioterapeut
„Andrea je stejně jako já maminka tří dětí a kromě toho, že krásně fotí, je také neuvěřitelně milá a trpělivá. No prostě je vidět, že to s dětmi umí. Však má z domu jistě bohatou praxi. Na fotkách Andrey se mi líbí hlavně spontánnost a schopnost zachytit přirozený okamžik, bez dlouhých křečovitých póz. Naprostá většina fotek níže vznikla během procházky, kdy jsme s dětmi vlastně ani nevěděli, že nás někdo fotí!“
Kateřina Veveričíková, klientka
Nahoru