VŠE ZAČÍNÁ VAŠÍ POPTÁVKOU
Ke kontaktování můžete využít velké množství komunikačních kanálů…prostřednictvím sítí, kde mě zrovna objevíte.  Možností je spoustu Messenger, IG message, Whats upp, nebo využít klasiku jako je SMS, telefonát, e-mail. Všechny tyto kanály jsou žádoucí a přípustné! Sami si zvolte, co je pro vás nejpohodlnější.

DOMLUVÍME SI TERMÍN FOCENÍ
Každý z nás je ať už pracovně nebo v souvislosti s rodinným životem velice vytížený, a proto je důležité se sladit a najít vhodný termín na focení. Snažím se vám přizpůsobovat se ve všech ohledech (práce, děti, škola, světelné podmínky) a díky tomu se nám vždy podaří termín dohodnout.  Říkáte si, že pro pracující je velmi obtížné se k focení dostat? Můžu vás ubezpečit, tuto situaci chápu a domlouvám focení také o víkendech….

BUDOUCÍ SPOLUPRÁCI JE POTŘEBA ZPEČETIT
Poté, co si odsouhlasíme a potvrdíme termín, vás vyzývám k oboustrannému závazku. Pro mě, že si na vás vyhradím svůj čas, pro vás že vy si svůj termín pojistíte formou finanční zálohy. Zároveň doporučuji prostudovat obchodní podmínky a zjistit si tak, vše potřebné.

PŘÍPRAVU NA FOCENÍ BYSTE NEMĚLI PODCEŇOVAT
Stejně jako výběr lokality pro focení je důležitý také výběr šatníku… Ne každý má cit pro barevné sladění a proto jsem vytvořila manuál „Jak se na focení, co nejlépe připravit“ Zahrnuje rady, jak se s chutí a radostí připravit na plánované focení tak aby byl výsledek, dle vašich představ a vyhli se tak nepříjemným okolnostem a faux paux.
PŘIPOMÍNKA JE NA MÍSTĚ
Pro jistotu, někdy i pro zapomětlivé, posílám 2 dny předem zprávu připomínající vaše focení….včetně času, lokace atd..Pomůže vám to tak lépe zorganizovat svůj čas a zvědomíte si, že vám nic neunikne.

NASTÁVÁ ČAS SE SEJÍT NA PLACE
Čeká vás rodinné focení…a vy jste vcelku klidní, protože máte všechny informace o místě, kam se dostavit, v kolik se máte chystat, co si na sebe obléct a co sebou vzít pro své děti, v případě nouze. Setkáme se na domluveném místě…v případě opožděného příchodu se neostýchejte přiznat barvu a sdělit, že se zpozdíte. Jsem také máma a moc dobře vím, jak je někdy obtížné vypravit se s celou rodinou někam na čas… Akademická čtvrthodinka je tolerována.​​​​​​​
NENÍ ČAS ZTRÁCET ČAS
Sama mám ráda, když věci plynou tak jak mají obvyklým tempem a v tomto případě není čás zahálet a proto náhledy fotografií vám posílám do druhého dne, dostanou se k vám v době, kdy jste ještě plní dojmů a očekávání, jak se focení vyvedlo! Vy se setkáváte nad monitorem a vybíráte ty nejlepší…mnohdy to bývá závava na celý večer, kdy se dohadujete, které snímky si necháte vytisknout.

VAŠE FOTKY ZÍSKAJÍ FINÁLNÍ PODOBU
Jakmile máte vybráno….práce spočívá opět na mě. Dle vašeho výběru provádím editaci a retuš zvolených fotografií, dostávájí finální háv a výsledné fotografie vám odesílám do online galerie, kde si je můžete stáhnout. Fotky ode mě získáváte v digitální podobě, a následně je odesílám do tisku. Vytištěné fotky vám zanedlouho přijdou  v dárkové obálce do poštovní schránky.
Nyní máte ty hezké vzpomínky pěkně na očích a kdykoli si je můžete prostřednictvím fotografií oživit, vrátit se k nim nebo vytvořit další tradiční i netradiční dekorace z rodinných fotek…
Nahoru